Napsat recenzi

hotel Diplomat

Recenze hotelu Grand Hotel Diplomat Marine **** (Itálie - Emilia Romagna - Cattolica)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 50x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

ubytování průměrné, strava dobrá, hotel u pláže, moře teplé občas více znečištěné

Ubytování  průměrně (3/5)

pokoje jsou prostorné, s ledničkou, balkonem, zařízení již něco pamatuje,posuvné dveře skříně se těžko zavírají a otvírají,

Velký problém je s tím, že Vám po příchodu řeknou, že pro vás nemají ubytování.

Skupina asi 30 osob v předchozím turnusu bydlela celý týden v jiném hotelu, my jen

jednu noc a tím vlastně přijdete o jeden den plně využitého pobytu

Strava a stravování  průměrně (4/5)

jídla je dostatek a je chutná, problém je v jejím množství - je jí moc, musíte se krotit, aby jste nebyli přejezeni, denně je k jídlu 1 litr vína a vody

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

bazén je k dispozici i lehátka, ale nevyužili jsme ho, občas hraje pro hosty i hudba k poslechu a k tanci,

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

pláž hned u hotelu, je široká, s možností zaplacení si lehátek se slunečníkem (asi 110,-Euro/týden), voda příjemně teplá, s její čistotou to je občas horší vzhledem k velkému množství lidí, možnost zapůjčit si šlapdla, zaplatit si výlet lodí nebo plachetnicí

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

blízko velké množství obchodů, možnost procházek, poslech hudby i možnost tance,

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

vzhledem k nezajištěnému ubytování se celkový dojem podstatně zhorší

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Emilia Romagna - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání