Napsat recenzi

Smíšené dojmy

Recenze hotelu Royal Brayka Beach Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2022
Přečteno: 94x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Starší, udržovaný hotel ve velmi pěkném prostředí u velké zátoky s písčitou pláží. Prostorné pokoje s pohodlným vybavením. Služby, strava a chování personálu na velmi dobré úrovni.

Nedostatky - starý televizor s malou obrazovkou a nekvalitním obrazem, český program pouze TV Nova! Velmi hlučné venkovní diskotéky dlouho do noci i hlučná hudba při cvičení v bazénu i na pláži!

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Zachovalé, čisté

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Velmi dobrá, pestrá nabídka - zlepšení proti předchozímu pobytu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Velmi dobré, až na hlučné diskotéky přes půlnoc, obecně velmi hlučná hudba.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

velmi dobré, skvělá písčitá pláž a molo

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Prostorný resort

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Velmi dobrý, až na všudy přítomnou hlasitou hudbu a mizernou TV.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 59
z 90 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání