Napsat recenzi

pobyt v hotelu Happy life byl naprosto dokonalý

Recenze hotelu Happy Life Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 258x
Recenze se líbila: 69 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

..ubytování proběhlo během 10 min. Pokoj uklizený, labutě z ručníku nechyběli. Jídlo úžasné, výběr všeho, moře zeleniny, zákusky. Večerní programy pro děti i dospělé. Báječní animátoři, scénka s manželskou dvojicí na pláži neměla chybu. Všichni se na nás usmívali, snažili se ve všem vyhovět, což u nás není. Škoda. Bazény, pláže čisté, moře plné rybiček, rejnoci, malinké medůzky - nežahají, viděli jsme murénu. Šnorchlování nejlepší po ránu, vyráželi jsme na molo v 6 hod. Klidné moře, málo lidí. Večer v moři voda jako ve vaně. A hlavně bary u bazénu, na pláži fungovali, jak měli.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Starší vybavení, ale nám dostačující, velký pokoj s koupelnou a WC. Stejně jsme tam chodili jen spát, klima OK.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

..velmi ochotný personál, výborní a hezcí animátoři. Strečink a aquaerobik neměl chybu. Na mé narozeniny příjemné překvapení - dort na pokoji. Děkuji vedení podniku za milou pozornost!

Pláž a moře  průměrně (4/5)

..nikde z pláže nejde vstoupit do moře a plavat, musí se jít přes molo. Obuv do vody vhodná, po písku nejde chodit ani na pláži. Písek je smíchaný se zbytky korálů, je ostrý.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

jako na poušti, modré plastové pytle nelze nikde přehlédnout.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

moc dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 98
z 125 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání