Napsat recenzi

Karel

Recenze hotelu Amarina Abu Soma Resort & Aquapark ***** (Egypt - Hurghada - Soma Bay)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2020
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 54 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Za 25 let pobytů v Egyptě, nejhorší hotel a naše největší zklamání.

Ubytování  průměrně (3/5)

Pokoj standartní vybavení. Teplá voda tekla jen večer, ráno jen vlažná. Minibar prázdný při příjezdu i po celou dobu pobytu.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Bufet nejskromnější ze všech, které jsme u 5 hvězd zažili. Žádné ubrusy ani při večeři /vyjma štědrého večera/. Bílé víno u večeře jsou schopni donést v plastovém poškrábaném nebo špinavém kelímku. Číšník nepřijde ke stolu se zeptat na přání, pokud na něj nezakýváte a nevoláte ho. Příbory připravené bez lžiček, lžičku si musíte někde najít u jiného stolu, když máte štěstí. Malé lžičky neexistují vůbec. Jablka v kuse nikdy, jen nařezaná ve vodě. Hroznové víno, jahody nebo ananas v tomto hotelu si neznají. Jeden druh salámu po celý pobyt.

Balenou vodu bylo možné dostat jen v lobby baru. Takže když byste ji chtěli na pláži, museli byste se obléct a jít 300 metrů, protože plážový nebo jiný bar či restaurace balenou vodu z nepochopitelných důvodů nemají.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Když ani večer čtvrtý den pobytu nebyl pokoj uklizen, tak po stížnosti v recepci byl pokoj 5. den uklizen.

Ani na vánoce nevyhřívali žádný bazén, kromě dětského brouzdaliště, takže moře bylo teplejší než bazény a jediné místo, kde se dalo plavat, pokud na něm neplavaly naftové skvrny.

Pláž a moře  průměrně (1/5)

Moře naprosto mrtvé bez jediné rybičky. Posléze jsme zjistili proč. Po zápachu nafty jsme od pláže došli k lodím kotvícím na konci mola u hotelu a zjistili, že hladina moře je pokryta filmem z oleje nebo nafty. O nějakém šnorchlování v okolí hotelu nebylo možné uvažovat. Korály se zde vůbec nevyskytují. U tohoto hotelu není Rudé moře, ale Mrtvé moře. Pokud jste šnorchlovali, tak jediným předmětem na dně byly plastové sáčky.

Když jsme si v plážovém baru objednali bílé víno, číšník řekl 5 minut a trvalo to třičtvrtě hodiny, než ho donesli z hlavní budovy.

Okolí hotelu  průměrně (1/5)

Zozestavěnost, silnice a poušť.

Celkový dojem  průměrně (2/5)

Celkový dojem velmi špatný. Velké zklamání. Nikdy bychom se tady už nechtěli vrátit a mrzí nás, že jsme uvěřili kladným recenzím. Hotel by měl snížit zařazení tak o 2 hvězdy.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání