Velikonoce v Lotusu
Recenze hotelu Lotus Bay Hotel Beach Resort Abu Soma **** (Egypt - Hurghada - Safaga)
Celkové hodnocení hotelu Lotus Bay je kladné. Rychlé ubytování, ač jsme přijeli do hotelu již po 7 h ranní. Ubytování na tamní poměry velmi slušné, čisté a s výhledem na moře, pár metrů od pláže. Lehátka a osušky zdarma samozřejmostí.
Ubytování
Pokoj velký, postele pohodlné a vše čisté a funkční.
Strava a stravování
Velký výběr salátů, sladkostí, pečiva. Dalo se vybrat i z masa a příloh. Roznáška pití ke stolu číšníkem.
Vybavení, služby a personál hotelu
Není k dispozici Wifi zdarma v celém areálu, pouze za docela velký poplatek. Trezory funkční na recepci, bankomat, obchůdky v areálu, masáže a večer i program s animátorem. Každý den cvičení v bazénu.
Pláž a moře
Moře přístupné i bez bot, po cca 20 m korále a rybičky na šnorchlování super. Lehátek dostatek, nebyla plná obsazenost hotelu, tak nelze objektivně posoudit. Při našem pobytu vše OK.
Okolí hotelu
Obchůdky jsou v blízkosti hotelu, ale na velké nákupy a procházky to není.
Celkový dojem
Spokojenost !
z 29 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.