Pohádkový hotel
Recenze hotelu Grand Waterworld Makadi Resort RED SEA ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)
Hotel jakoby vypadl z knihy Pohádek z tisíce a jedné noci, plný slunečních zákoutí obklopených řekou nebo vodopády a vodníámi atrakcemi v jednom z nejhezčích zálivů na rudém moři.
Ubytování
Komfortní, ale počítat se musí s tím, že se člověk dost nachodí po schodech pokud nechce chodit dlouhými chodbami, protože hotelový areál je velmi rozsáhlý.
Strava a stravování
Běžné, jako v jiných hotelech v Egyptě, s tím rozdílem, že je tam větší počet restaurací, kde se může člověk nasnídat, naobědvat a navečeřet a venku se griluje každý den více druhů jídla. Dobrá hygiena a obsluha. Jen je třeba si připravit nějaký bakšiš. V poledne je možné jíst v restauracích s obsluhou bez objednání, na večeři je nutné se vtěchto restauracích objednat. Kvalita jídla dle mého názoru není nadstardantní (kromě restaurací s obsluhou), ale dostačující.
Vybavení, služby a personál hotelu
herna s počítači a připojením na internet zdarma, fitko za poplatek, obrovské tobogány, surf, atp.
Pláž a moře
Lehátka se slunečníky a zábranami, část pláže svažitá, kraj vhodný pro děti, kousek od bře hu korálový útes. hezčí korály jsou ale dále ob jeden hotel.
Okolí hotelu
Po pobřeží se dá procházet tak 5 km a obdivovat navazující hotely a zahrady. Blízko do Dolphin World a Mini Egypta (asi 5km), do Hurghady (cca 27km) kyvadlová dopravaz hotelu
Celkový dojem
Pro hůře pohyblivé osoby moc vhodný není, kvůli vzdálenostem a množství schodů.
z 22 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.