Napsat recenzi

Překrásné

Recenze hotelu Sentido Mamlouk Palace Resort & Spa ***** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc krásný hotel, skvělé jídlo, nicméně nevím, zda se sem ještě vrátíme...

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Pokoje jsou starší, nábytek také, od tohoto 5* hotelu s vysokou cenou bych čekala hezčí pokoje, nicméně vše bylo dostačující a každý den perfektně uklizeno. Problém byl s kartou u dveří, čaasto nešla.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Strava byla rozmanitá, chutná...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Personál byl moc milý a všichni se moc snažili, především animátoři.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

V Egyptě jsou i hezčí pláže

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Klasika na Egypt

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Hotel krásný, personál moc fajn, ale nejsem si jistá, zda se do tohoto hotelu vrátíme, na nás až moc rozsáhlý areál. Nicméně mohu vřele doporučit....

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 32
z 38 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání