Úžasná dovolená
Recenze hotelu Playa Esmeralda Beach Resort **** (Dominikánská republika - Santo Domingo - Guayacanes)
Dovolená u krásné hlídané pláže, lehátka i osušky zdarma, moře úžasné!
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj denně uklizený, výměna ručníků, doplnění vody.
Pravda, starší vybavení nepůsobí na první pohled útulně, ale všude bylo čisto.
Strava a stravování
Jídlo bylo chutné, bylo vždy ovoce - ananas, meloun vodní i cukrový, papaja, quajakura, banány, zelenina - rajčata, okurky, salát, červená řepa, zeleninový banán.
Maso všeho druhu včetně ryb. Rýže super, těstoviny, červené fazole, brambory.
Velmi dobré míchané saláty - ovocné i zeleninové.
Míchané nápoje alkoholické či bez alkoholu v kteroukoli dobu byly velmi dobré.
Přivezla jsem si příbytek na váze 2,5 kg!
Vybavení, služby a personál hotelu
WiFi na všech pokojích zdarma, perzonál hotelu velice příjemný, naše přání bylo vždy vyslyšeno a splněno.
Pláž a moře
To byla krásná třešnička na dortu! Dlouhá pláž, která lákala k procházkám a sbírání mušliček. Moře teplé, že i já - zmrzlík - jsem se v něm cítila velice příjemně.
Okolí hotelu
Okolí bylo, jak to v těchto zemích bývá, nepořádek po turistech.
Celkový dojem
Vynikající dovolená, sešla se i výborná parta lidí, všichni jsme spolu komunikovali a dělili se o zážitky.
Kdo touží po krásné klidné dovolené bez řevu z diskoték a jiných radovánek, vřele doporučuji.
z 7 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.