Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Dreams Punta Cana Resort and Spa ****

Recenze hotelu Dreams Punta Cana Resort & Spa ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Uvero Alto)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 55x
Recenze se líbila: 211 čtenářům
Fotografie: 43
Videa: 0
Komentáře: 0
  • spa spa
  • spa spa
  • spa spa

Hotel jsem navštívila prohlédla v rámci infocesty po Dominikánské republice a patřil zcela jistě k těm, které mě na první pohled zaujaly.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoje vypadaly moc hezky a čistě. Mezi fotografiemi obrázky honeymoon suite. Wifi všude zdarma. Na pokoji trezor, minibar a osušky zdarma. České CK mohou uvádět kategorii 4*. Standard pokoj možné mít propojený. Check in probíhá od 15:00.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel působil velmi sympaticky a karibsky, opravdu mne zaujal. Má největší bazén v Punta Cana, který se táhne celým areálem. V hotelu jsou i 4 pokoje pro hendikepované, výtah. Hotel má vlastní svatební salon a je možné do týdne i uspořádat obřad. Spa za poplatek. Několik á la carte restaurací na objednání i vícekrát za pobyt.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž vypadala nádherně, na konci pláže se rýsovaly krásné palmy. U baru na pláži "sedačky" v podobě houpaček. Lehátka a slunečníky zdarma.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkově mě areál nadchnul! Už jen proto, že působil klidně a harmonicky, v jezírkách se promenádovali plameňáci, pláž byla krásná a čistá. Dovedu si představit krásně strávenou dovolenou právě v tomto resortu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání