Napsat recenzi

Hotel Paradisus Leden 2014

Recenze hotelu Paradisus Punta Cana Resort ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2014
Přečteno: 349x
Recenze se líbila: 1 059 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velice spokojeni a pojedeme znovu

Ubytování  průměrně (5/5)

Velmi pekny velky pokoj, sestavajici z loznicove casti a ponoreneho obyvaciho pokoje s gaucem, kreslem a psacim stolem, Velika pekna koupelna s dvojitou sprchou. Sklenene soupaci dvere pres celou stenu do zahrady. Pred dvermi je patio se zahradnim nabytkem a soukroma zahradka s velikou posteli s venkovskou matraci a baldachynem proti primemu slunci. Zahradka je pekna s vysokymi palmami. Zahradka rozhodne stoji za mensi priplatek. Tak zvane Royal Suites jsou velmi blizko plazi a maji svuj soukromy bazen jen pro dospele. Maji take svoji restauraci, ale jsou o hodne drazsi.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jidlo vyborne, vcetne vina ci piva.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Dostacujici

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krasna plaz se spoustou lehatek

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Hotelovy park je pekne udrzovany a prostorny. Kola, ktera zdarma zapujcuji jsou hodne spatna a je lepsi chodit pesky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velika spokojenost. Pouze jeste jedna rada. Neberte si zakladni pokoj (junior suite), ktere nejsou jeste renovovany a jsou daleko od plaze, rozhodne si priplatte na vyssi kategorii, rozdil neni veliky. Royal suites jsou jeste o kategorii vyse a jsou pro ty, kteri chteji bazen bez deti, radi jedi neobvykla jidla a maji i svoji plaz. Ty jsou o hodne drazsi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání