Napsat recenzi

Prekrásna dovolenka v hoteli Majestic Elegance Punta Cana*****

Recenze hotelu Majestic Elegance Punta Cana Resort ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 284 čtenářům
Fotografie: 14
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Izba Junior Suite Jacuzzi Izba Junior Suite Jacuzzi
 • krásna pláž Bávaro krásna pláž Bávaro
 • svadobný oltár svadobný oltár
 • pláž Bávaro pláž Bávaro
 • reštaurácia reštaurácia
 • svadobný oltár svadobný oltár
 • SPA SPA
 • reštaurácia reštaurácia
 • minibar minibar
 • reštaurácia v krásnej záhrade reštaurácia v krásnej záhrade
 • kúpeľňa kúpeľňa
 • recepcia hotela recepcia hotela
 • krásny bazén pozdĺž hotela krásny bazén pozdĺž hotela
 • pláž Bávaro pláž Bávaro

Je to luxusný hotelový komplex, ktorý pozostáva z 2 hotelov. Časť Majestic Elegance Punta Cana je určená pre rodiny s deťmi. Ubytovanie pre osoby staršie ako 18 rokov je možné vyžiadať v susedskom hoteli Majestic Elegance Club.

Ubytování  průměrně (5/5)

V tomto hoteli sa nachádzajú izby Junior Suite jacuzzi. Sú to izby, ktoré majú klimatizáciu, kúpeľňu, WC, žehličku, balkón/terasu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Veľkou výhodou tohto hotela je 24 hodinový All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Taktiež je možné sa stravovať aj v Á la carte reštauráciách, nealkoholické a alkoholické nápoje sú samozrejmosťou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel má až 16 barov, 6 reštaurácií, diskotéku, kasíno, divadlo, 4 privátne bazény so Swim up barmi a 3 VIP salónikmi, fitness centrum za ktoré som bola najviac rada, SPA centrum.

Hotel mal WIFI pripojenie úplne zdarma.

Tento hotel je známy aj veľkým golfovým ihriskom - 18 jamkové, ktoré sa nachádza v blízkosti hotela, taktiež sme mohli využiť bezmotorové vodné športy, tenisové kurty, šnorchlovanie a pod.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Dlhá biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii úplne zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okolie hotela bolo krásne, čísté, hotel je umiestnený priamo v palmovom háji.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Pre mňa veľký hotel s rozsiahlom plochou. Ide o luxusný, komfortný hotel, ktorý by som určite odporučila aj mojim známym.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání