Napsat recenzi

Hotel Majestic

Recenze hotelu Majestic Elegance Punta Cana Resort ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2010
Přečteno: 1 249x
Recenze se líbila: 912 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel. Pokoje i celý komplex opravdu odpovídají 5*. Dominikánskou republiku jsem navštívila v listopadu a počasí bylo nádherné.

Ubytování  průměrně (5/5)

Je to rozhlehlý hotelový komplex, který leží na nádherné pláži Bávaro v oblasti Punta Cana. Pokoje byly velké a luxusně vybavené. Nechybělo nám nic.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Měli jsme stravu all inclusive. Nejvíce mi chutnaly ryby a mořské plody. Na výběr byly ale i klasická jídla (těstoviny, saláty, steaky, omáčky, spousta zákusků, ovoce, zelenina...). Jído bylo opravdu moc dobré a myslím, že vybrat si mohl každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Nejvíce mě zaujal hotelový bazén, který je dlouhý cca 400m. V hotelu probíhaly animace, které někdy rušily (např. velmi hlučné animace u bazénu). Stačí ale popojít k jiné části bazénu a byl opět klid. V komplexu se nachází i malé venkovní kapličky pro svatby.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž s nádherným bílým pískem leží přímo u hotelového komplexu. Voda byla průzračně čistá a osvěžující. Bar byl nebezpečně blízko u pláže.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotelový komplex je velmi rozhlehlý a v jeho okolí jsem se nepohybovala. Pouze jsem četla, že blízko se nachází golfové hřiště

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Na tento hotel mám jen ty nejkrásnější vzpomínky. Doporučuji ho všem věkovým kategoriím. Je vhodný pro turisty, kteří si chtějí užít krásné exotické pláže v luxusním hotelu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání