Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Luxury Bahia Principe Ambar *****

Recenze hotelu Bahia Principe Luxury Ambar Resort ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 321x
Recenze se líbila: 481 čtenářům
Fotografie: 34
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Luxury Bahia Principe Ambar ***** je součástí hotelového komplexu Grand Bahia Principe Punta Cana & Bavaro *****. Tento komplex se skládá z celkem 5 hotelů.

Hotel se nachází přibližně 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana. Hotel je rozdělen na dvě části a to na Luxury Bahia Principe Ambar Blue ***** a Luxury Bahia Principe Ambar Green *****. Hotel je pouze pro dospělé.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel nabízí pokoje Junior Suite Deluxe s maximální obsazeností 3 dospělé osoby. Pokoje jsou prostorné a hezky vybavené. Vybavení pokoje: klimatizace, stropní větrák, pohovka, telefon, set na přípravu kávy a čaje, žehlička a žehlící prkno, satelitní TV s plazmovou obrazovkou, trezor (zdarma), mini-bar, balkón. Pokoje části Blue a Green jsou stejně vybavené, ale část Blue je blíže k pláži.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Stravování probíhá formou 24 hodin all inclusive. Hotel nabízí 5 restaurací a 3 bary. Hosté tohoto hotelu mohou čerpat neomezeně à la carte restaurace, vždy však s předchozí rezervací.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Část hotelu Blue má 528 pokojů a část Green má 498 pokojů. K dispozi 5 restaurací a 3 bary, à la carte restaurace, bazén, spa, golf, vodní sporty. Wifi je zdarma.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Hotel má svoji soukromou pláž. Lehátka a slunečníky zdarma.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Luxusní hotel, který je určen pouze pro dospělé osoby.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Punta Cana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání