Spokojenost

Recenze hotelu Penzion Joze (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Promajna)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 26 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Příjemná dovolená dle našich představ

Ubytování 

Nový penzion, funkční klimatizace a Wi-fi připojení v ceně, výhled na moře. Lednička umístěna na chodbě a společná pro 2 sousední pokoje.

V pokoji stůl a židle, totéž na balkóně, ale chybí více odkládacích ploch (poličky). Skříňky v čele postele jsou poněkud hůře přístupné. Velmi měkké matrace!!!

Strava a stravování 

Polopenze, snídaně kontinentální = máslo, med, sýr, džem, Nutella, cereálie, dostatek pečiva + pro každého na talířku pomazánka, párky, míchaná vejce atd... K pití ovocný čaj, káva, mléko.

Večeře: polévka + výběr ze tří jídel, porce dostatečně, jako zákusek ovoce, nanuk, sladké pečivo. K pití voda nebo ovocná šťáva, k dispozici nádoba s ledem.

Uvítali bychom více čerstvé zeleniny při snídani.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Klimatizace, Wi-fi, lednička, vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo + WC)

K dispozici ručníky, neměněny po celou dobu pobytu, odpadky si každý vynáší sám, o sáček do odpadkového koše i toaletní papír nutno požádat. Úklid se neprovádí.

Paní Helenka je vstřícná, ochotná, milá, snaží se :-))

Je možno absolvovat zájezdy dle nabídky.

Pláž a moře 

Moře nádherně čisté, pláž oblázková, vzdálená pár minut od penzionu, ovšem HLAVA NA HLAVĚ !!! Kolem deváté ráno je to super, odpoledne hrůza.

Vstup do moře pozvolný, je lepší mít boty do vody.

Na pláži jsou borovice i lavičky, ovšem od časných ranních hodin obsazeny. Lehátka jsou k dispozici za nehorázné ceny. Pro 1 osobu 30 kuna, pro 2 osoby 50 za den !!! Vodní atrakce jsou, ale my jsme je nevyužili.

Na pláži jsou restaurace, v těsné blízkosti stánky s pečivem, zmrzlinou, suvenýry atd. Sprchy jsou za poplatek 2 kuny.

Okolí hotelu 

Vzdálenost na promenádu pár minut chůze, je tam dostatek restaurací, stánků s občerstvením, zmrzlinou, 2 kamenné obchody, 2 stánky s ovocem a zeleninou, možnost zakoupit víno od domácího pěstitele, konal se "rybářský večer". K penzionu příliš hluku neproniká, po půlnoci je naprostý klid.

Procházkou lze dojít pomalou chůzí kolem moře cca za hodinu do Bašky Vody, což je rušnější centrum, opačným směrem až do Makarské (nezkoušeli jsme).

Celkový dojem 

Až na přelidněnou pláž naprostá spokojenost.

Pokud hledáte klid, což u nás znamenalo nevařit, ležet na pláži, koupat se v moři a večer posedět u vínka s výhledem na moře, doporučujeme.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené