Napsat recenzi

Úžasná dovolená

Recenze hotelu Penzion Joze (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Promajna)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2020
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Malý krásný pension, maximálně čistý, při příjezdu nás paní Helenka čekala u autobusu a postarala se o vše.Rychle ubytování ještě před polednem.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Skromnější ale za to čisté, absolutní hygiéna..

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Snídaně bufetové, Večeře výběr,porce skoro nadměrné,najezeno dosyta velmi chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Vybavení dostačující pro skromnější,zato personál přímo úžasný,musíme vyzvednout paní domácí Helenku která se starala jak ta nejlepší maminka o svojí rodinu.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž asi 800 m dlouhá dostatečně široká vybavena lehátky,nefungovaly sprchy a to z důvodu koronaviru, vstup do moře pozvolný voda čistá.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Krásné hory za hotelem,hustá zástavba na moře dohlédne pouze mezi domy.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Hodně jsme procestovali,řadíme k těm nejlepším.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání