Napsat recenzi

Hotel "Oáza" Gradac

Recenze hotelu Hotel Oaza *** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Gradac)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 26x
Recenze se líbila: 13 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme velice spokojeni.

Ubytování  průměrně (2,4/5)

Pokoj byl menší, ale na přespání stačilo. Přijeli jsme si užít moře a ne pokoje. :-)

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Snídaně byly servírovány ke stolu ( stůl byl přidělen každé rodině na celý pobyt a pravidelně desinfikován ) . Obědy jsme si mohli vybrat ze dvou jídel. Strava byla chutná a dostatečná .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,6/5)

Na pokoji byla televize i malá lednice . Personál milý a ochotný .

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Krásná pláž .

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Z terasy výhled na moře , dojem trochu kazí neobydlený hotel hned vedle.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Rádi pojedeme zase. Vyhovuje nám i cena i umístění hotelu. Jedná se o klidné prostředí .

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Střední Dalmácie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání