Napsat recenzi

Velká nespokojenost s číšníkem, chtěl nás okrást!!!!

Recenze hotelu Hotel U Černého Orla (Česko - Vysočina - Telč)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2023
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 1 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V sobotu 18.3.2923 v 12:00 jsme zašli na prezentované menu. Objednali, čekali. Polévku nám nedomesli, prý to v kuchyni spletli. Dobrá, říkali jsme si. Polévku nedomesli vůbec. Při placení nám číšník v kostkované košili donesl účet, dvojnásobný než za dvě jídla a malinové limonády. Ohradili jsme se, že jsme si objednali menu a to něm donesli a bez polévky!!!. Arogantně nám sdělil, že mu, které stále bylo vystavené venku před restaurací a i v jídelním lístku došlo a tak nám účtuje plnou cenu obědů. Jen jsme lapali po dechu. Zaplatili jsme a číšník nás vyloženě vyhodil z dveří.

Opravdu se jmenované restauraci vyhněte!!!

NELZE platit kartou!!!!!

Ubytování  průměrně (3/5)

V restauraci zima, špína na stolech

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Jídlo chutné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Arogantní, neúslužný číšník

V současné době zde nemá co dělat.

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

Vyhněte se restauraci obloukem.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 9
z 23 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Vysočina - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání