Napsat recenzi

Příjemné a rychlé

Recenze hotelu Hotel U Černého Orla (Česko - Vysočina - Telč)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2022
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 32 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Hodnocení restaurace, konkrétně zahrádky na náměstí. Obsluha se snažila, ochotní a příjemní. Poměr cena výkon ok, rychlost výborná a kladně hodnotím označení alergenů (bezlepkový strávník) i ochotu jídlo upravit.

Ubytování  průměrně (2,8/5)

Nevím, jelikož jsme využili jen restauraci při návštěvě Telče.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Čisto

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Náměstí, stín po slunečníky.

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

Doporučuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 25 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Yveta Stránská : Příjemné a rychlé - 11. 8. 2022 23:39

No to by se vám asi vaši známí poděkovali že jste jim doporučil takovou hrůzu. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Vysočina - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání