Napsat recenzi

Super dovolená

Recenze hotelu Horský Hotel Vidly *** (Česko - Moravskoslezský kraj - Vrbno pod Pradědem)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2021
Přečteno: 28x
Recenze se líbila: 21 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Super,velká spokojenost

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Vyhovující

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Chutné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Super

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Pěkné

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Velmi dobrývelmi ochotný personál-mladý pár,který vždy poradil,jsme moc spokojeni

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 43
z 50 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání