Napsat recenzi

Renata Stegbauerová

Recenze hotelu Horský Hotel Vidly *** (Česko - Moravskoslezský kraj - Vrbno pod Pradědem)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 154x
Recenze se líbila: 211 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Děkujeme za dokonalý zážitek, tento pobyt jsem dostala od manžela k narozeninám, které jsem zde oslavila, 28.9. mi bylo 69 let. Přísahám, že jsem za 46 let našeho soužití nedostala nic lepšího. Jsme už staří a máme své bolístky, ale péče zaměstnanců tohoto hotelu o naše pohodlí i stravu byla nepřekonatelná. Moc a moc děkujeme a přejeme stále více spokojených klientů. Jan a Renata Stegbauerovi

Ubytování  průměrně (4,2/5)

dokonalé

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

výborné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

bez chyby

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

bezva blízko

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

nádherné

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

naprosto skvělý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 43
z 50 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání