Napsat recenzi

Recenze hotelu Vidly

Recenze hotelu Horský Hotel Vidly *** (Česko - Moravskoslezský kraj - Vrbno pod Pradědem)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2014
Přečteno: 302x
Recenze se líbila: 360 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Zakoupil jsem přítelkyni na Vánoce voucher balíček. A poté jsme byli jen a jen spokojeni ;-) Hlavně paní majitelka, která i když byla nemocná, tak se opravdu velmi pečlivě starala o své "náštěvníky-zákazníky".

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Skvělé, předem jsem si vybral telefonicky pokoj a byl opravdu takový, jaký je na fotkách (což nebývá). !!

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Výborné, tady není co dodat.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál je vhodně oblečen a k hostům se chovají velmi příjemně. Welness hotelu je také na vysoké úrovni.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Bohužel jsme meli sníh jen jeden den, proto moc nevím :-(

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Nádhera.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Výborný, doporučuji všem pro relax!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 43
z 50 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání