Napsat recenzi

MOC FAJN UBYTOVÁNÍ A MILÝ MAJITEL

Recenze hotelu Hotel Starý Mlýn (Česko - Liberecký kraj - Železný Brod)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 41 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování se nám moc líbilo, bydleli jsme v prostorném, příjemném pokoji. Byl dostatek úložného prostoru, malá lednička, rychlovarná konvice. Mimo pokoj jsme mohli využívat i společných prostor, kde je kuchyňka, posezení, fotbálek, a především bezvadná dětská hernička a knihovna s knížkami pro děti. Dále oceňuji čistotu v celém objektu, a v neposlední řadě osobnost pana majitele, protože takhle vstřícný personál, to je polovina úspěchu :)

Ubytování  průměrně (5/5)

Prostorné, čisté, příjemné, pohodlné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Moc fajn majitel.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Všem doporučuji a určitě bych se sem vrátila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání