Napsat recenzi

Jozef zo Slovenska

Recenze hotelu Hotel Starý Mlýn (Česko - Liberecký kraj - Železný Brod)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 338 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S ubytovaním a s prístupom majiteľa som bol veľmi spokojný.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytovanie spojené s historickým vybavením pôvodného mlyna a jeho prepojenie do moderného ubytovania ma milo prekvapilo. Doporučujem pre rodiny s deťmi, aby mali predstavu o spôsobe práce mlyna.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Možnosť prípravy jednoduchej stravy.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vybavenie hotela zodpovedá cene za ubytovanie. Hotel sa vyznačuje čistotou, čo má v rukách pán majiteľ.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Mojím cieľom bola Malá Skála a okolie. Doporučujem pre milovníkov prírody a histórie.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Bol som veľmi spokojný. Škoda, že som nemal viac času.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Liberecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání