Napsat recenzi

Zámek Kamenný Dvůr

Recenze hotelu Zámek Kamenný Dvůr **** (Česko - Karlovarský kraj - Kynšperk nad Ohří)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 89 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc příjemný pobyt

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Velmi hezký pokoj s televizí.Ale je tam jenom jedna židle a bydlí tam dva lidé. Škoda že tam není malá lednička a rych.konvice.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Velký výběr jak na snídani tak na večeři.Jidla bylo moc dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Wellness super

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Krásné prostředí

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Byli jsme moc spokojeni,jak ochotou personálu,tak s jídlem a pitím.Okoli zámku krásné. Příjemné místo pro relax a odpočinek. Měli jsem i pejska a nebyl žádný problém. Určitě bych všem doporučila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání