Napsat recenzi

Lákavá nabídka

Recenze hotelu Zámek Kamenný Dvůr **** (Česko - Karlovarský kraj - Kynšperk nad Ohří)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dle nabídky jsme očekávali více.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Velmi malý pokoj v podkroví. Když ráno vstanete, odcházíte na snídaní pomalu s boulí na hlavě, neboť nad sebou máte nízkou šikmou stěnu. Pokoj bez vybavení, např. lednice, rychlovarná konvice, místo skříně jsou poličky schované za závěsem, koupelna bez sprchového koutu, Když se chcete umýt v té malé vaně, naděláte kolem sebe tolik vody, že jste nucení to vytřít, abyste neuklouzli.

Výhled ze střešního okénka byl pouze na korunu stromů, malá postel s lůžkovinami tak na ubytovnu bez polštářků, nekvalitní matrace, froté prostěradlo se shrnovalo.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Dle nabídky jsou v nabídce bohaté snídaně a gurmánské večeře. Jídlo bylo průměrné, výběr z chodů bych přirovnala české rychlovce. Na to, že letní období, nebyla ani jednou grilovaná nebo dušená zelenina, pouze nakrájené papriky, okurky, rajčata ke všemu. Rádoby "džus" se rovnal obarvené vodě z prášku

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Vybavení welnesu podprůměrné, velmi malý bazének se studenou vodou, akorát se tak zchladit (potopit), nic více, sauny byly celkem dobré

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Velmi hezké prostředí

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Jediné, co je hezké, bylo krásné prostředí

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 9
z 12 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání