Napsat recenzi

úžasná dovolená

Recenze hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa, Art Deco WOLKER *** (Česko - Karlovarský kraj - Karlovy Vary)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 134 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Restaurace hotelu Restaurace hotelu
  • Výhled z okna Výhled z okna
  • Tip na úžasný výlet Tip na úžasný výlet

Hotel mi byl doporučen přez zájezdy.cz, komunikace s agenturou a hotelem v naprosté spokojennosti. Hotel mi poskytl naprostý relax, moc děkuji personálu hotelu i agentuře.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásné čisté, nové pokoje, hotel se chová velice ekologicky.

Krásný pokoj s výhledem na kolonádu.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Jídlo je přizpůsobené pro Ruskou klientelu, což je pochopitelně, bohužel pro mne nudný výběr teplého bufetu. Pokud se hotel pyšní 4 hvezdami očekávala bych lepší výběr pokrmů na teplém bufetu. Snídaně dostačující. Pokud bych byla ubytovaná v hotelu nižší kategorie stravu hodnotím jinak, zde opravdu posuzuji úroveň a cenu ubytování.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Spokojennost

Lázeňské služby  průměrně (5/5)

příjemné

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

krásné okolí

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel jsem navštívila již v době Covid2019, bylo fajn videt lazeňské město bez turistů, hotel je nádherný po rekonstrukci. Personál milej usměvavej. Pokoje krásné čisté. Úžasná čajovna s knihovnou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání