Napsat recenzi

Astoria Hotel

Recenze hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa, Art Deco WOLKER *** (Česko - Karlovarský kraj - Karlovy Vary)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2021
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 21 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vynikající, byli jsme zde již podruhé a opět celý pobyt s veškerými službami neměl nejmenší chybičku.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoj s výhledem na kolonádu, perfektní.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výběr pro každého, kvalitní, velmi chutné, úplně každý pokrm.Vždy doplňováno, pro nutná hygienická opatření velké poděkování všemu personálu. Jste skvělý tým.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Po konzultaci s velmi příjemnou p. doktorkou rozpis velmi rozmanitých lázeňských procedur. Jako bonus velmi chválíme bazén i sauny. Vše v nejlepším stavu, personál tam velmi příjemný, dbal na stálou čistotu všech prostor, pozorný ke klientům.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Kolonáda i v loňském roce stále renovována, pod lešením, ale Karlovy Vary jsou udržované, parky velmi krásné, značení v lesích přehledné. Nachodili jsme hodně kilometrů, velký zážitek máme z krásného ruského kostela, z rozhledny Diana, Motýlího domu, vyhlídek Petra Velikého i ostatních. Trochu problém se zaparkováním, ale zdá se, že ten je v celém městě.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Doporučuji všem, krásný hotel, perfekní, vždy vstřícný personál, výhodné umístění a jen spokojenost.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání