Napsat recenzi

SPORTHOTEL ZÁTOŇ=KVALITA

Recenze hotelu Sporthotel Zátoň **** (Česko - Jihočeský kraj - Zátoňské Dvory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Přečteno: 289x
Recenze se líbila: 542 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Luxusní ubytování, vynikající kuchyně, velice ochotný personál, využití wellness (v ceně ubytování), všude čisto, zkrátka jen a jen samé plusy-vřele doporučuji

Ubytování  průměrně (4,7/5)

.....nemohu dát jinak, než 5 hvězdiček

Strava a stravování  průměrně (5/5)

strava vynikající, kuchař opravdu umí - klobouk dolů!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

vybavení hotelu na velmi dobré úrovni, využili jsme bazény, výřivku, sauny (max. spokojenost), personál byl vstřícný, ochotný - není co vytknout

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Navštívili jsme Lipno (Stezky korunami stromů, bobovou dráhu aj.)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nádhera, bezva hotel, příjemně prožitý pobyt - vřele doporučuji. Zde se nezklamete.Kvalita opravdu zaručena

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání