Napsat recenzi

Fakt paráda ve Sporthotelu Zátoň

Recenze hotelu Sporthotel Zátoň **** (Česko - Jihočeský kraj - Zátoňské Dvory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 129x
Recenze se líbila: 839 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Doporučuji pro aktivní dovolenou s většímu dětmi

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Pokoje tak akorát, sice není klimatizace, ale dalo se vydržet.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Zejména večeřová menu jsou degustační paráda!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Pořád se dá v hotelu dělat nějaký sport. U squashe a pinpongu bylo prakticky vždy volno, u tenisu bylo více obsazeno, ale vždy se dal najít čas. Stačilo bohatě rezervovat den předem.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

V okolí spousta dalších aktivit. My jeli vodu, byli v Krumlově na golfu, na Kleti jsme sjížděli z rozhledny dolů na koloběžkách, v Kaplici byli v kině, když pršelo, jeli na kolech na výlet, ....

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Prima dovolená pro aktivní sportovce. Trochu dražší, ale stojí to za to.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání