Napsat recenzi

Skvělé wellness a výttečná kuchyně

Recenze hotelu Sporthotel Zátoň **** (Česko - Jihočeský kraj - Zátoňské Dvory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 393 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S přítelem jsme v hotelu strávili dvě noci a byli jsme naprosto spokojeni. Těšili jsme se na saunu a chtěli jsme se dobře najíst. To vše nám Sporthotel Zátoň dopřál a jsme nadmíru spokojení!

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Ubytování je jednoduché, vkusné. Bydleli jsme v "novější" části, pokoj byl čistý, postele pohodlné.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vynikající snídaně (míchaná vejce, párečky, francouzské toasty, buchta s ovocem, můsli, jogurt, dobré pečivo), personál neustále doplňoval. Druhý den (v pondělí) nás v hotelu bylo málo a přesto jsme dostali, co jsme si přáli. Večeře také výborná, v sobotu bylo grilování (rumpsteak, losos, krůtí špízy, roláda, pečený bůček a famózní žebra!) a v neděli jsme dostali čtyřchodovou večeři. Naprostá spokojenost. Přijet můžeme za dlouho, až to všechno schodíme :)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Možnost jít na organizovanou procházku i s hůlkami. Super nápad. Wellness bylo opravdu nádherné, moderní. Obdivovali jsme dřevěné obklady. Bylo možné si uělat čaj, dát si vodu nebo dokonce jablko. Po sauně jsme odpočívali v relax zóně na úžasných lehátkách (i s dekou) a kochali se výhledem do obrovské zahrady. Opravdu nadstandartní služby.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Český Krumlov vlastně v docházkové vzdálenosti, možnost projít se jen v okolí Zátoně (cca procházka 5-10 km). Jinak lepší využít auto.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Děkujeme za příjemný víkend, určitě se chceme vrátit. A to nejen kvůli jídlu. :)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání