Napsat recenzi

NEJ po všech stránkách

Recenze hotelu Sporthotel Zátoň **** (Česko - Jihočeský kraj - Zátoňské Dvory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2016
Přečteno: 130x
Recenze se líbila: 479 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Chcete-li si odpočinout a vypnout od světa a k tomu dostat za velmi solidní peníze naprostý luxus, možná byste to v této malé vesničce ani nečekali. Nádherné prostředí, klid, zeleň, vysoce kvalitní wellness, útulné a moderní pokoje a k tomu úchvatná gastronomie a personál na 1*. Absolvovala jsem vzhledem k pracovním pobytům několik desítek ubytování a stravování zde a mohu doporučit jako jeden z nejlepších hotelů v Čechách a na Moravě.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Pokoje nové, čisté, zařízené, útulné, kvalitní postele, vybavení na úrovni ****. Pobyt v prostorných apartmánech je pak balzám na duši.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídelní lístek velmi kvalitní, jídlo chutné, za několik jsem zaznamenala jen jedno selhání, takže desítky fantastických pokrmů. A k tomu 5ti chodová večeře, ve které vám kuchaři dokáží, že by se za své umění nemuseli stydět ani ve velmi dobrých pražských restauracích. Je vidět, že to nejen umí, ale též je to baví. Přesto naprostým top zůstanou snídaně - ohromně široká nabídka které není jen o vajíčkách a jogurtu. Vyzkoušejte, snídaně v jiných hotelech vám pak ale už moc chutnat nebudou... :-)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Stále přítomný majitel, starající se provozní, výkonné uklízečky a především číšníci, kteří vám zůstanou v povědomí ještě hodně dlouho. Úslužní, milí a vždy ochotní. Držím palce, abyste stejně dokonalý personál našli i na recepci.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Přítomnost a blízkost Krumlova je velmi dobrá, hranice 20 minut cesty. Tam se vám ale chtít stejně nebude, protože i pouhá procházka 3km udržovaným okruhem před hotelem kolem Vltavy vám dá odpočinek, po kterém toužíte.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Zátoň je pro mě synonymum péče, kvality a chuti dělat to, co milujete, opravdu pro lidi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání