Napsat recenzi

hodnocení Sporthotelu Zátoň

Recenze hotelu Sporthotel Zátoň **** (Česko - Jihočeský kraj - Zátoňské Dvory)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 157x
Recenze se líbila: 391 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování 24.7.-30.7.2016.Byli jsme s manželkou velmi spokojeni a to s ubytováním i s personálem,který se o nás staral vždy s úsměvem a profesionalitou.Musíme pochválit také kuchařské umění v tomto hotelu.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Ubytování v apartmánu bylo velmi příjemné.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Personál super,není co vytknout.Naopak chvála.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Leží na klidném místě asi patnáct kilometrů od Českého Krumlova.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Myslím že nemám co bych vytkl a určitě se rád vrátím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání