Napsat recenzi

Varování

Recenze hotelu Penzion Relax Martina (Česko - Jihočeský kraj - České Budějovice)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2018
Přečteno: 148x
Recenze se líbila: 90 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Slibem nezarmoutíš

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Slušné, vyhovující.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

V případě redukce váhy dolů - ideál. Zcela Zcela v duchu,, kdo pozdě chodí aneb zaváháš nežereš, pokud však máš soutěživého ducha lze o,, jídlo,, závodit, ale může jít o Pyrhovo vítězství, odvahu je třeba prokázat i při konzumaci.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Největší průser personál, hrát mrtvého brouka je celodenní představení

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Ujde

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Ani nejhorším nepřátelům

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 14 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání