Napsat recenzi

pracovní cesta

Recenze hotelu Penzion Relax Martina (Česko - Jihočeský kraj - České Budějovice)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 28x
Recenze se líbila: 74 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Perfektní výchozí bod pro pracovní cestu

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Příjemné útulné a teploučko.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Snídaně nemá chybu

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Příjemní majitelé ve středních letech

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Klid

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Perfektní odpočinek po náročném dni

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

MM: PISETE JIZ DVA TYDNY SEBECHVALU - 8. 1. 2019 6:05

NEOTRAVUJTE zabirate misto na skutecne recenze! Nikoho nezajimaji Ceske Budejovice ani zadarmo i s vasim pensionem ! zMIZNETE laskave a dejte si inzerat do novin reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání