Napsat recenzi

Solidní ubytování

Recenze hotelu Penzion Relax Martina (Česko - Jihočeský kraj - České Budějovice)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2016
Přečteno: 292x
Recenze se líbila: 301 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Penzion na okraji města, resp.v přilehlé vsi Roudné. Nové čisté prostorné apartmány. Nejhorší ze všeho večeře. Vhodné pro sportovce a rodiny s dětmi. Doporučení pro zamilované páry bych přehodnotila. Sražené dřevěné postele optimální pohodlí nenabízejí.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Penzion lze opravdu doporučit. Jako bonus vířivka se saunou, která je momentálně v rekonstrukci, takže se víříte na staveništi. Bazének pro saunu zatím není stejně jako toalety a sprchy. Doufejme, že bude brzo hotovo. Lze objednat i masáž, která je spíše relaxační.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Snídaně dobrá. Šunka chutnala jako šunka a sýr jako sýr. Kafe z automatu jen černé a nebo voda na čaj. Večeře ovšem příšerná. Jídlo dovezené někde z nemocnice nebo závodky. Výběr ze dvou hlavních jídel přičemž po oba dva dny jeden chod stejný. První den už půl hodiny po začátku večeře byl jeden chod, hranolky s masem, snědené. Zbyly plněné knedlíky se zelím. Druhý den zase knedlíky s uzeným a zelím a druhý chod brambory s UHO a vepřovým masem. Dietáři a příznivci zdravé stravy si tedy moc neužijou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Pan majitel sympatický, snaživý a dělající v penzionu snad úplně všechno.V apartmánu vybavení dostačující. Jen chyběla utěrka a jar. K dispozici vířivka, sauna, masáž, v létě bazén, gril.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Penzion je nová budova v nové zástavbě. Něco jako satelit. Dům nalepený na domu, což principiálně nevadí. Jako start na výlety do okolí skvělé. Určitě jsou vítáni cyklisté. Do města se lze dostat autobusem za 10 minut. Pro moto i cyklo výlety Český Krumlov, Hluboká a další jihočeské pecky.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Poměr cena - výkon je velmi dobrý. Pobyt zakoupen na slevovém serveru. Škoda jen toho příšerného jídla k večeři. Ubytování je s hodně schody, takže nelze doporučit úplně všem. Umím si představit partu přátel, kteří vyrazí např. na cyklo prodloužený výlet. A nebo tu rodinu s dětmi. To mi sem sedí nejvíc. Lze také využít pro služební cesty.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání