Napsat recenzi

doporučuji

Recenze hotelu Penzion Relax Martina (Česko - Jihočeský kraj - České Budějovice)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 17x
Recenze se líbila: 70 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

příjemné ubytování

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Byly jsme v září s kamarádkou na tzv. dámské jízdě přes Slevomat. Penzion krásný čistý,majitelé ochotní,příjemní manželé Všude čisto,měly jsme apartmán ,ani jedna nemůžeme do sauny,dostaly jsme výměnou vířivku.Velmi ochotně a bez problémů.Jídlo dobré,žádná výtka.Na akci přes Slevomat bylo vše vynikající a moc se nám 4dny líbily.Děkujeme a doporučejeme,M a I

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

jídlo super

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

super

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

klídek

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

my byli spokojeny

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání