Nekupujte all inclusive
Recenze hotelu Prestige City II Hotel *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)
Mezi snídaní a obědem nebyla žádná svačina, mezi obědem a večeří pouze obložené chleby a linecké pečivo od 16-17 hod. Za celý týden jsme nedostali zmrzlinu. V baru u bazénu musíte platit. Neochota personálu při žádosti o tvrdý alkohol.
Plná penze vyjde levněji, v marketu u hotelu zakoupíte pití v cenách jako u nás.
Ubytování
V koupelně chyběl vysoušeč vlasů i šampon.
Pokoje dostatečně prostorné. 2 pokoje dvoulůžkové, kuchyň, 2 koupelny.
Strava a stravování
Strava chutná, nedostatek dopol. i odpol. svačin. Drahý inclusiv.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál nemá rád, když déle sedíte u stolu při jídle. Při našem pobytu mě pan Nikolaj dokonce odkázal s nedopitou sklenkou vína po večeři jít si sednout jinam.
Pláž a moře
Moře teplé, vynikající. Pláž nebyla přeplněná lidmi. Pouze slunečníky jsou drahé - Za slunečník zaplatíte 6 Leva a za každé lehátko další 6 Leva. Takže 18 Leva denně je opravdu dost. VIP slunečníky byly dokonce za 35 Leva /den. Slunečník zakoupíte v obchodě už za 15 Leva, nebo si vezměte z domova.
Okolí hotelu
Přiměřené. K moři jdete po dřevěných platech, z kterých vyčnívají šrouby - nutná obuv.
Celkový dojem
Pro děti vynikající pobyt u moře, při službách přivřete oči / hodně/.
z 20 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.