Napsat recenzi

hotel kamenec kitten

Recenze hotelu Hotel Kamenec **** (Bulharsko - Kiten - Kiten)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 542x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsme navštívili v roce 2014 a byli jsme nadmíru se vším spokojeni... Návštěvu jsme zopakovali v létě 2017 a bohužel - jak se nám v hotelu dříve líbilo, tak při druhé návštěvě jsme byli zklamani... A jak jsme se bavili s ostatními turisty, nejenom my jsme měli tento názor. Bohužel především úklid pokojů byl hrozný... Po reklamaci přímo paní uklízečce a dokonce i zaplacením extra za její práci, se úklid jeden den zlepšil - paní uklízečka vytřela v pokoji, další dny už ale byly stejně jako první den - nic se nedělo. Především mi vadil první úklid při příjedzdu - vlasy ve vaně, nevyluxováno, prach všude, o toaletě radši ani nepíšu... A to samé bylo i v jiných pokojích, jak jsme se posléze dozvěděli. Měli jsme pocit, že byla pouze převlečena postel a to bylo vše. Je smutné, že tento náš zážitek nám dovolenou hned zezačátku zkazil dojem... Vše je o lidech, jsem přesvědčena, že jiná paní uklízečka by svou práci odvedla lépe. Tolik o ubytování. Restaurace bohužel naše dojmy nezlepšila... Bohužel kapacitně vůbec nestíhala, najít místo byl někdy nadlidský výkon a nepomohlo ani chodit v různých časech... Jídlo dobré, nabídka dostačující. Pláž by mohla být uklizenější. Celkově více než polovina zaměstnanců nám přišla dalo by se říct naštvaná na turisty, že k nim v tak hojném počtu jezdí. Bohužel tento jejich přístup nám naši dovolenou docela otrávil, což je škoda. Jak jsem již psala - vše je o lidech.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Pokoj zastaralý, neuklizený.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Jídlo dobré, ale restaurace bohužel nestíhala kapacitně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Vybavení hotelu, především pokoje, by potřebovaly rekonstrukci. Personál hotelu bohužel zčásti arogantní, což kazili příjemným kolegům.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Vstup do moře písčitý, vhodný pro děti. Chtělo by to zlepšit čistotu pláže.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Z hotelu se dá příjemnou procházku během 5minut dojít do centra hezkého městečka Kitten.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Dojem zkazili někteří zaměstnanci hotelu. Ubytování potřebuje rekonstrukci.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 43
z 61 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Kiten - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání