Napsat recenzi

hotel kamenec kitten

Recenze hotelu Hotel Kamenec **** (Bulharsko - Kiten - Kiten)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 76x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsme navštívili v roce 2014 a byli jsme nadmíru se vším spokojeni... Návštěvu jsme zopakovali v létě 2017 a bohužel - jak se nám v hotelu dříve líbilo, tak při druhé návštěvě jsme byli zklamani... A jak jsme se bavili s ostatními turisty, nejenom my jsme měli tento názor. Bohužel především úklid pokojů byl hrozný... Po reklamaci přímo paní uklízečce a dokonce i zaplacením extra za její práci, se úklid jeden den zlepšil - paní uklízečka vytřela v pokoji, další dny už ale byly stejně jako první den - nic se nedělo. Především mi vadil první úklid při příjedzdu - vlasy ve vaně, nevyluxováno, prach všude, o toaletě radši ani nepíšu... A to samé bylo i v jiných pokojích, jak jsme se posléze dozvěděli. Měli jsme pocit, že byla pouze převlečena postel a to bylo vše. Je smutné, že tento náš zážitek nám dovolenou hned zezačátku zkazil dojem... Vše je o lidech, jsem přesvědčena, že jiná paní uklízečka by svou práci odvedla lépe. Tolik o ubytování. Restaurace bohužel naše dojmy nezlepšila... Bohužel kapacitně vůbec nestíhala, najít místo byl někdy nadlidský výkon a nepomohlo ani chodit v různých časech... Jídlo dobré, nabídka dostačující. Pláž by mohla být uklizenější. Celkově více než polovina zaměstnanců nám přišla dalo by se říct naštvaná na turisty, že k nim v tak hojném počtu jezdí. Bohužel tento jejich přístup nám naši dovolenou docela otrávil, což je škoda. Jak jsem již psala - vše je o lidech.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj zastaralý, neuklizený.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Jídlo dobré, ale restaurace bohužel nestíhala kapacitně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Vybavení hotelu, především pokoje, by potřebovaly rekonstrukci. Personál hotelu bohužel zčásti arogantní, což kazili příjemným kolegům.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Vstup do moře písčitý, vhodný pro děti. Chtělo by to zlepšit čistotu pláže.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Z hotelu se dá příjemnou procházku během 5minut dojít do centra hezkého městečka Kitten.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Dojem zkazili někteří zaměstnanci hotelu. Ubytování potřebuje rekonstrukci.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 41
z 52 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Kiten - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání