Napsat recenzi

Zlatý potok - místo, kam se jistě ještě vrátíme!

Recenze hotelu Hotel Zlatý potok (dříve Hotel Rosa) **** (Česko - Jihočeský kraj - Nicov)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 178x
Recenze se líbila: 136 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Klidné, velmi příjemné místo s komfortním a voňavým ubytováním, jehož největší devizou jsou, kromě skvělého jídla, lidé. Majitelé, číšníci, ostatní personál, všichni byli velmi vstřícní, ochotní a přátelští, a to je věc, která není všude samozřejmostí. Strávili jsme tam čtyři dny, dva dospělí a patnáctiměsíční dvojčata. Bonbónkem jsou dva Venouškové - loskutáci posvátní, kteří vás leckdy opravdu překvapí...

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Dostali jsme apartmán se dvěma pokoji, v jednom bylo letiště a ve druhém dvě oddělené postele. Děti jsme měli v postýlkách, my sami jsme spali právě v pokoji s letištěm. Velmi útulné a čisté!

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Předpokládám, že spousta návštěvníků, podobně jako my, navštívili či navštíví tento hotel také kvůli restauraci, která se zviditelnila v televizním pořadu Ano, šéfe! Můžu jen říct, že jídlo je opravdu výborné a jen lituji, že jsem nestačil ochutnat všechno.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Pokoje, restaurace, záchody, veškeré ostatní prostory jsou, jak jsem napsal výše, čisté, perfektně uklizené a voňavé.

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Na výlety s naším dvojčatovým kočárkem bylo třeba dojet pár km autem, do Kašperských Hor nebo Sušice. Pro nás to není problém. Až se v budoucnu vrátíme třeba bez kočárku, možností přímo na místě je mnohem více.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Celkový dojem je opravdu perfektní a tento hotel moc rád doporučím všem přátelům, známým i všem ostatním, kteří mají rádi kvalitní služby a příjemné lidi kolem sebe.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 13
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Jana: Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá - 11. 12. 2016 2:32

Všechno je o lidech, přesně to co lidé napíší do recenzích je obraz jich samých. Jezdím hodně, Nikde nemám problém, všude skvělý přístup. Tak si říkám, proč má někdo většinou jen špatné zkušenosti a touhu psát špinavosti, a jiný je pořád vysmátý a v pohodě. Recenze se mi líbila, děkuji za ní, jsem s ni ztotožněna. Lidí jako vás by mělo být více. Mezilidské vztahy by byly fakt lepší. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání