Napsat recenzi

Pan Pohlreich by se měl vrátit a získané hvězdy okamžitě sebrat!

Recenze hotelu Hotel Zlatý potok (dříve Hotel Rosa) **** (Česko - Jihočeský kraj - Nicov)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 522x
Recenze se líbila: 133 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprosto souhlasím s recenzemi, které se tu již objevily. Hotel Zlatý potok jsme si vybrali na doporučení pana Pohlreicha po shlédnutí dílu z roku 2014. Bohužel od té doby se asi ledacos změnilo. Těšili jsme se především na doporučovanou výbornou kuchyni, ta však byla na celém hotelu největší katastrofou. Troufám si říct, že v kdejaké nádražní hospodě vaří lépe a kvalitněji!

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Příjemné prostředí hotelu a zejména dobré umístění s překrásným výhledem. Na vybavení pokoje je cítit snaha o co nejútulnější domácké prostředí, které je podkresleno všude ležícími kočkami (jako milovnici koček mi tohle vadí na celém hotelu nejméně) a jako třešnička na dortu - atrakce pro děti i dospělé - mluvící ptáci loskutáci. Osm druhů tapet na pokoji na můj vkus až dost. Koupelna průměrná.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Největší zklamání. Jako velmi početná skupina jsme ochutnali opravdu všechno možné. Začalo to zkaženou šlehačkou na bombardinu - zde ještě přišla omluva, k večeři drůbeží vývar - osolená voda obarvená kurkumou, uzené s kroupami a špenátem - naprosto bez chuti, pečené koleno - vysušené, hovězí žebra - dobře propečené, avšak opět bez chuti. Jediné, co se dalo sníst byla pečená kachna a borůvkové knedlíky. K snídani zkažená zelená a již zapáchající krůtí šunka, míchaná vajíčka bez chuti, nejlevnější javořické párky, celkově malý výběr. Když jsme ve čtvrt na deset požádali o doplnění kávy a talířků, bylo nám velmi nevybíravě oznámeno, že snídaně jsou do půl desáté, že je to napsáno na každém pokoji a že už je číšník sklízí. Přeji proto všem DOBROU CHUŤ.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Vybavení(sauna, bazén, tenisové kurty, minigolf...atd) je pouze dekorativního charakteru a není součástí hotelu. Tuto větu z ubytovacího řádu nikdo z nás nepochopil. Vlastně nám to bylo jedno, protože toto vybavení bylo ve velmi zanedbaném stavu a již dávno "zazimované". Přesto nám zvědavost nedala a optali jsme se na vysvětlení. Velmi arogantně a suše nám bylo odvětěno: " To abyste nás nemohli žalovat!" Tečka.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Jednou stačilo, děkujeme. Pokud Vás tato práce nenaplňuje, prosím prodejte to! Tohoto hotelu je ve Vašich rukou škoda.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 13
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání