Napsat recenzi

S cestovní kanceláří K***** poprvé a naposledy!!!

Recenze hotelu Vila Maja-lida *** (Černá Hora - Bar - Dobra Voda)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 253x
Recenze se líbila: 102 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprosto nejhorší dovolená!! S cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a naposledy!!! To, co vám naslibují, naprosto neodpovídá skutečnosti. Polovina zájezdu v našem termínu podala reklamaci (neadekvátní ubytování, špatné stravování), my také. CK však reklamace zásadně neuznává. A to nejlepší na konec: tři pokoje dole mají výhled do krásné bílé zdi (ta je od okna vzdálená asi jeden metr).

Ubytování  průměrně (3/5)

Hrozné. Rozhodně neodpovídá hodnocení tří hvězdiček. To uznala na schůzce účastníků zájezdu i sama delegátka. Čím začít? Je toho opravdu hodně. Dveře od pokojů nejdou zamknout (asi se v Černé Hoře nekrade, tak to není potřeba). Některé dveře nejdou dokonce ani pevně zavřít. V koupelně chybí odkládací místo pro hygienické potřeby. Ve sprchovém koutě visí nevábný hadr, obložení sprchového kouta na některých místech chybí. Okno v koupelně v našem pokoji nešlo zavřít, takže nám každý večer při sprchování nalétali do pokoje komáři. V posteli jsou matrace, které byly pořízené (podle vzhledu) snad za Husáka. Nemám problémy se zády, ale ani jednu noc jsem se nevyspala a vždycky jsem se nemohla dočkat, až bude ráno.

Strava a stravování  průměrně (2,3/5)

Tak to bylo nejhorší ze všeho. Na začátku se snažili a dávali celkem velké porce. Jídlo však bylo naprosto tragické. Neznám člověka, který by chtěl jíst třikrát denně smažené jídlo. Snad dvakrát, třikrát za pobyt bych smaženou krkovici s hranolky snesla, jenže mít tohle každý den je trochu moc. Z jídla kapala spousta oleje. Zelenina první dny nebyla vůbec, později přibylo jedno rajče. Pouze jednou za celý pobyt jsme měli kousek melounu, jinak ovoce vůbec žádné. K obědu a k večeři je možnost zvolit si pivo nebo víno. To by bylo dobré, kdyby se tyto nápoje nerozlévaly z PET flašek (nejednalo se o žádnou kvalitu). Některým lidem bylo z jídla špatně. Hodně lidí se nám svěřilo, že chodí jíst do restaurací, protože mají po této plné penzi hlad. I my jsme jídlo dokupovali. U cestovní kanceláře jsme tuto plnou penzi reklamovali. Měli jsme s sebou malé dítě a tomu jsme nemohli dát nic kromě bílého chleba. Z cestovní kanceláře jsme obdrželi vyrozumění, že pobyt nebyl objednán se speciální dětskou stravou, takže je reklamace neplatná. JINÝMI SLOVY mohou vám na dovolené předkládat naprosté blafy, ale to je v pořádku. Ovoce a zelenina je ve slovníku cestovní kanceláře Kovotour speciální dětská strava.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Wi-fi zdarma. Signál však často kolísá. Služby, inu, co napsat? Ženám ze sousedního pokoje podtékal záchod. Šly to nahlásit panu majiteli. Ještě ten den se na "kuchyňské lince" objevila řada nářadí (včetně kladiva!), takže si to měly ženy zřejmě opravit samy.

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

Pláž je vzdálená od hotelu asi tři sta metrů. V sezóně bych na toto místo rozhodně nedoporučovala jezdit. Ve vesnici je opravdu hodně hotelů a pláž je vzhledem k jejich počtu neúměrně malá. Voda je krásně čistá, o pláži se to bohužel říct nedá. V převlékárně na mě vykoukl třeba použitý tampón.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Hotel je vedle hlavní příjezdové komunikace k pláži.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Zbytečně vyhozené peníze. Je mi opravdu líto, že jsme nezůstali doma.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Bar - nejlepší hotely

Podrobné hledání