Napsat recenzi

Varování před službami *****

Recenze hotelu Hotel Dunes ***** (Venezuela - Isla de Margarita - Playa Puerto Cruz)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 502x
Recenze se líbila: 510 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Důrazně bychom chtěli varovat všechny cestovatele do Venezuely před službami pana ****. Počítejte s tím, že 90% procent věcí, které Vám naslibuje před příletem, nesplní! Pouze zneužívá české turisty k vlastnímu obohacení a příliš si neláme hlavu s plněním toho, co předem nasliboval. Nám například prodal zájezd do Národní rezervace Canaima a delty Orinoka za cenu 485USD/osoba s potvrzením, že v ceně zájezdu je letecký výlet s obletem a přeletem nejvyššího vodopádu světa Salto Angel. Po příletu do rezervace nám ale sdělil, že tento výlet v ceně není a jestli se chceme na vodopád podívat, budeme si ho muset doplatit +65 USD. Což považujeme za dost nehorázné jednání.

O docela nepříjemném cestování v jím zařízeném autobuse bez klimatizace a o neustálých změnách harmonogramu výletu na poslední chvíli se ani není potřeba rozepisovat.

Pana **** rozhodně nedoporučujeme, jestliže nechcete, aby vám svým naprosto neprofesionálním jednáním pokazil dovolenou.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

průměr

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Průměr

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Průměr

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 4 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Vladimír Novák: Dotaz - 22. 1. 2016 12:24

Dobrý den, odlétáme 6.2.2016. Chci se zeptat: 1. Jméno pána **** ? (ať taky nenaletíme :-) 2. Jak je to s WiFi připojením? 3. Jak je to se signálem na mobil? Děkuji za odpověď. vn reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Isla de Margarita - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání