Napsat recenzi

Úsudek na službu krajana p. ****

Recenze hotelu Hotel Coche Paradise **** (Venezuela - Isla de Coche - Playa La Punta)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2015
Přečteno: 350x
Recenze se líbila: 573 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

V únoru 2015 jsme jeli na dovolenou do hotelu Coche Paradise.S hotelem jsme byli spokojeni.Chtěli jsme se také podívat na Orinoco a Canaimu. Dostali jsme typ na p. *****a tak jsem jej kontaktoval již začátkem ledna. Poslal jsem p. ***** zálohu 400 dolarů jak požadoval a on nám sdělil,že výlet nebude na dva dny ,ale na tři protože nejsou letadla.Začátkem února manželka onemocněla a tak jsem prosil p.***** jestli někoho za ní nenajde.Po příletu na Coche jsem p. ****** telefonoval a on mi řekl ,že bude lepší když přijedu za ním na Margaritu o den dříve. Poslech jsem ho a přijel taxike..Ubytoval mne v domě a že večer mne seznámí se společníkem na cestu.Také jsem mu doplatil výlet na částku 450 dolarů .Pokoj byla místnost s dvoulůžkem a nefunkční kuchyňkou a sociálním zařízením.Za celý pobyt u něj jsem dostal jedno kafe sklenici vody za nocleh jsem platil 20 dolaru chtěl 40 a za dvě placky epanady 80 bolivaru.Druhý den v poledne jsme jeli taxikem s novým kolegou na letiště a letěli do Bolivaru. Pan Remsa nám napsal plán cesty ,kde bylo napsáno kde budeme nocovat stravovat se atd.Celou cestu nás provázeli jenom samé potíže/nezajištěné taxi jídlu,atd./Vrcholem bylo ,když nám řekli,že nepoletíme k vodopádu Slalto Angel.Po každé jsme museli volat p.Remsovi ,aby nedostatky vyřídil. Jen díky kolegovi, který mluvil částečně Španelsky a měl Venezuelskou SIM kartu a domorodých půjčovat svůj telefon jsme cestu zvládli já za pět dní a čtyři noce.Pan Remsa mne sklamal jako nespolehlivý,kdyby jela se mnou moje žena tak ještě dnes jsme mezi indiány.

Ubytování  průměrně (3/5)

dobré

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

jednoduchá ale dobrá

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

průměrné

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

čistá

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

chudá země

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání