Napsat recenzi

Katastrofa

Recenze hotelu Hotel Coche Paradise **** (Venezuela - Isla de Coche - Playa La Punta)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2015
Přečteno: 262x
Recenze se líbila: 310 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jestli někdo říká užásné tak lže!!! Hotel odpovídá max. 1+ Je to turisticklý hotel a v šíleném stavu i služby jsou příšerné!!!!!!!!A E*** cestovka jsou jen zlodějové!!!! Co se týče výletů s cestouvkou ***, tak je to jen fofr akce za šílené peníze!!!

Ubytování  průměrně (3/5)

Katastrofa

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Katastrofa

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Katastrofa

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Krásné ale přeplácené turistama, kteří tam pravidelně jezdí na výlety

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Katastrofa

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Katastrofa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 5 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání