Napsat recenzi

Coche Paradise-Venezuela

Recenze hotelu Hotel Coche Paradise **** (Venezuela - Isla de Coche - Playa La Punta)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2014
Přečteno: 486x
Recenze se líbila: 692 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 2
  • Hotelový bazén. Hotelový bazén.
  • Autobus místní CK. Autobus místní CK.
  • Vodopády v Canaimě. Vodopády v Canaimě.

Krásná, pohádková dovolená!

Ubytování  průměrně (3/5)

Ubytování v bungalovech, které jsou postaveny vedle sebe v několika uličkách.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Strava byla pestrá. Vždy ovoce a zelenina. Na výběr denně z několika druhů ryb. Maso převážně kuřecí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Pokoje jsou vybaveny ledničkou, televizí, vysoušečem vlasů, sprchou a splachovací toaletou. U každého bungalovu je terasa se stolkem a křesílky. Každý den čisté ručníky a uklizeno. Na ostrov jezdí hotelový motorový člun, který své klienty vozí zdarma z Isla Margarity a zpět několikrát denně. Celková doba cesty člunem je cca 20 minut. Personál je vstřícný. Večerní animace byla hezká ale s ohledem na to, že neumíme španělsky, tak jsme z mluveného slova nic neměli. Převážnou klientelu v období našeho pobytu tvořili Argentinci. Hotelový bazén je krásný. Podíl bezénu se procházejí leguánci, kteří jsou na přítomnost lidí zvyklí. Papušci už tam nejsou. Prý zahynuli.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Nádherá, široká pláž s bílým pískem. Vzhledem k jemnému písku, nelze v moři šnorchlovat. Moře bylo příjemně teplé a bez vln. Vlny se vyskytují pouze při průjezdu lodi.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Po asi 2 km procházce podél pobřeží od hotelu se dostanete do městečka San Pedro. Je zde možnost nákupu rumu, cigaret,... Doporučuji okružní cestu ostrova s místní cestovkou, která vás za malý obnos proveze všemi zajímavými místy ostrova Coche. Jede se krásným, barevným autobusem. Navštívíte mj. solisko, hnízdiště pelikánů a obrovskou skládku mušlí.

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Opravdový ráj na zemi. Doporučuji absolvovat dvoudenní výlet na Orinoko a do Canaimy. Vidět stolové hory na vlastní oči je nezapomenutelný zážitek!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Jana: KATASTROFA - 17. 2. 2015 14:55

Jestli někdo říká užásné tak lže!!! Hotel odpovídá max. 1+ Je to turisticklý hotel a v šíleném stavu i služby jsou příšerné!!!!!!!!A E*** cestovka jsou jen zlodějové!!!! reagovat

Ivana: Re: KATASTROFA - 5. 7. 2015 20:24

Dobrý den, četla jsem hodně recenzí na Playa la Punta - COCHE PARADISE, většinou kladných, Vaše mě zaujala, protože připravujeme dovolenou a tento hotel máme vyhlídnutý. Prosím, nemáte někde uloženy fotky, abych se podívala? Děkuji za laskavou odpověď, Ivana reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Podrobné hledání