Napsat recenzi

Poznávací zájezd

Recenze hotelu Řím,Vatikán,Neapol, Sorrento,Pompeje,Vesuv,ostrov CAPRI (Vatikán - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ze zájezdu máme smíšené pocity. Památky krásné, viděli jsme jich celkem dost. Bohužel některé (obzvlášť v Římě) nebyly dostupné z důvodu chystané mše Papeže. Ale to není chyba cestovky. Naprosto perfektní byl průvodce, pan Pavel H. byl velmi znalý historie.

Velký mínus byla cesta. Přestože jsme měli domluveno místo s dostatečným prostorem na nohy u bočního vchodu do autobusu (a bylo to i ve smlouvě), byli jsme usazeni na "pětku" spolu s dalšími třemi dospělými lidmi! Nejen že se to absolutně vylučuje s prostorným místem, nebyli jsme o tom ani informováni dopředu. Za taková místa by měla být nějaká sleva, protože člověk se opravdu nechce mačkat s cizími lidmi.

Luxusní autobus si také představujeme jinak. Ano, bylo tam WC a pár nápojů u řidičů, ale luxusní bus by v dnešní době měl mít alespoň zásuvky či Wifi.

Ubytování 

Slibované byly nejméně 3 hvězdičkové hotely. Spali jsme ve dvou, každý byl 3 hvězdičkový. Tomu odpovídal i jejich stav. Ale člověk byl po dni tak uchozený, že nemělo cenu řešit stav hotelu.

Strava a stravování 

Jídlo bylo v obou hotelech v podstatě stejné. Nejprve těstoviny s rajčatovou omáčkou, poté maso a hranolky. Pití samozřejmě za poplatek.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Pokoje čisté, někde lehce omlácené dlaždice, ale to je asi odpovídající takové úrovni hotelu. Toaletní potřeby byly vždy dostačující.

Pláž a moře 

Moře krásné. Na žádné pláži jsme nebyli.

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Byli jsme znechuceni z míst v autobuse. Vzhledem k tomu, že tam člověk stráví hodně času z dovolené to bylo dost nepříjemné.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání