Napsat recenzi

Výborná lokalita a solidní personál

Recenze hotelu Hotel Roger Smith Hotel *** (USA - New York - Manhattan)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2017
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 251 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S pobytem jsme byli spokojeni. Hotel je čistý, má výbornou polohu v centru, dostatečně pestré snídaně a neobtěžoval nás žádný hluk z ulice, přestože jsme měli okna na 8. Avenue. Dostupnost divadel, muzeí a atrakcí v centru je z tohoto hotelu vynikající. Drobné potíže při ubytování se podařilo s personálem vyřešit k naší spokojenosti. Při problémech doporučujeme kontaktovat manažera recepce, se kterým se dá rozumně dohodnout. Personál neměl první den přichytán přesně ten typ pokojů, které jsme měli objednané, ale poskytl nám dostatečnou náhradu a hned druhý den nás přemístili do pokojů dle našeho přání a dali nám přiměřenou kompenzaci za nutnost stěhování, o kterou jsme si řekli. V případě možnosti volby doporučujeme vybrat si ubytování ve vyšších patrech s okny do ulice. Hluk nedoléhá a je lepší výhled. Také vybavení pokojů bylo v 10. patře kvalitnější než ve 2., byť bylo velmi podobné. V recepci je po celý den možnost uvařit si zdarma kávu, čaj nebo horkou čokoládu. Doporučení: snídaně jsou v době od 6:00 do 10:00, ale po 7:45 bývá velká fronta a není mnoho míst na sezení. Pro Evropany však není problém vzhledem k časovému posunu být na snídani před špičkou.

Ubytování  průměrně (4/5)

viz výše

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

...

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Netýká se tohoto hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání