Napsat recenzi

Krásný hotel, velice sympatický český průvodce, program bez chyby, cestovka T*****

Recenze hotelu Miami Marriott Biscayne Bay (USA - Miami)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 127x
Recenze se líbila: 121 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento velmi zajímavý poznávací zájezd, který jsme absolvovali v lednu s agenturou T*****. splňoval všechna kritéria, český průvodce pan Jiří měl bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti Floridy, krásné vzpomínky na Key West, kde jsme navštívili i dům Ernesta Hemingwaye.

Ubytování 

Hotel Marriott se nachází na Biscayne Bay v centru Miami, blízko k sportovní hale American Airlines Arena. Nabízí venkovní bazén, vířivku a 3 restaurace. Nákupní centrum Bayside Marketplace je vzdáleno 20 minut pěší chůze.

Strava a stravování 

Snídaně byly na bohatý výběr. Párky, klobásky, smaženice, hemendex, palačinky a sladké pečivo

Vybavení, služby a personál hotelu 

Super!

Okolí hotelu 

Všechno bylo nablízko

Celkový dojem 

Pokud by byly všechny zájezdy na takové úrovni, už bychom nikdy nebyli zklamaní z cestovek. Já mám 3 pozitiva: cena byla velmi příznivá, český průvodce byl velmi zkušený a program okruhu byl zajímavý a pestrý.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

USA - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání