Napsat recenzi

Ubytování v Bakersfield

Recenze hotelu Days Inn Bakersfield ** (USA - Kalifornie - Bakersfield)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2014
Přečteno: 107x
Recenze se líbila: 750 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0

Tranzitní ubytování

Ubytování  průměrně (4/5)

Wifi, fén, 2 umyvadla, balkon, klimatizace/topení, telefon, stůl, žehlička, žehlicí prkno, SAT TV, set na přípravu kávy/čaje, mikrovlnka, lednička

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Snídaně formou malého občerstvení na recepci, tousty, káva, čaj, džus, sladké pečivo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Recepce, restaurace, bar, parkoviště, wifi, venkovní bazén, business centrum,

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

Několik restaurací a menších obchodů v okolí

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Skromné ubytování na přespání, na můj vkus by mohl být pokoj čistější

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalifornie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání