Napsat recenzi

Hotel v centru New Yorku

Recenze hotelu Hotel Seton (USA - New York)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2015
Přečteno: 64x
Recenze se líbila: 477 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachazi v centru mesta nedaleko nadrazi Grand Central odkud je vynikajici spojeni kamkoli.

Ubytování 

V hotelu je moznost vyberu pokoje se spolecnym soc.zarizenim na patre (levnejsi),my jsme meli soc.zarizeni na pokoji.Letiste neni moc siroke,to jedine mi trochu vadilo,jinak vsude cisto,denne uklid.Okna male,typicke pro Ameriku.Nas pokoj byl do dvora,takze jsme meli klid.

Strava a stravování 

Hotel nenabizi snidane,jen kavu a caj od 7.-11.hodin.V okoli je spoustu moznosti nasnidat se.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personal je velice mily a vstricny,pravem zaslouzene oceneni TripAdvisor!

Okolí hotelu 

Primo v centru New Yorku,nedaleko Time Square,Empire State Building...

Celkový dojem 

Spokojenost,doporucuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

USA - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání